Yardımcılarının Önüne Para Atan Dilan Polat, Kantarın Topunu Fazla Kaçırdığı İçin Eleştirildi

Dilan Polat artık hayatını şova dönüştürmüş durumda, biliyorsunuz zaten. Elinde telefon, yaşadığı her anı sosyal medyada takipçileriyle paylaşıyor. Instagram hikâye sınırı yetmiyor, yedek hesap açıp oradan paylaşımlarına devam ediyor; öyle bir sosyal medya kullanımından bahsediyoruz. Gündeme nasıl geleceğini ve konuşulacağını çok iyi bilen Dilan Polat, yine tepki çekecek bir harekete imza attı. Buyurun ?

Kariyerindeki hızlı yükselişiyle dikkat çeken Dilan Polat, “Para bende” tadındaki paylaşımlarıyla sık sık ‘görgüsüz’ ve ‘sonradan görme’ gibi birtakım yorumlara maruz kalıyor.

Lüks hayatını sadece gözümüze sokmakla kalmıyor, neredeyse hayatının her anını Instagram storylerde yaşıyor. Öyle ki kendisinin story kotası dolunca paylaşım yapmaya devam edebilmek için yedek hesabı bile var.

Hayatının her anını abartılı yaşamayı seven Dilan Polat, lüks hediyeleriyle de sık sık sosyal medyanın gündemine oturmayı başarıyor.

Bir elin verdiğini milyonlara göstermeye and içen Dilan Polat, sık sık yardımcılarına ya da kendisine sipariş getiren kuryeye verdiği altınları da paylaşıyor. Öyle ki bunu yaparken yardımcılarının ya da yardım yapılan kişinin bundan rahatsızlık duyabilecek olması Dilan Polat’ı çok ilgilendirmiyor.

Geçtiğimiz günlerde bir kuryeye verdiği altınla gündem olan Polat, şimdi de çalışanlarının başından aşağı yağdırdığı paralarla gündemde.

Dilan Hanım kameralar önünde para destesini açıyor ve oynayan çalışanlarına atmaya başlıyor. Sebebi de eşinin Dubai’den gelecek olmasının verdiği mutluluk anladığımız kadarıyla.

Sosyal medyada nasıl konuşulacağını çok iyi bilen Dilan Polat’ın bu davranışlarına her ne kadar artık şaşırmasak da çalışanlarının düşürüldüğü durum ve eğilip paraları toplaması insanları rahatsız etti.

Tepki çeken söz konusu hikâyeleri şöyle bırakayım?

?

Hâliyle bu durum yepyeni bir tartışmanın da fitilini ateşledi…

?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir